GuruTravel: Objavujte svet s dôveryhodným cestovným partnerom

GuruTravel: Objavujte svet s dôveryhodným cestovným partnerom - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Milujete cestovanie, prípadne potrebujete z akéhokoľvek dôvodu vypnúť príjemnou zmenou prostredia? Je úplne jedno, aký máte dôvod na výber dovolenkovej destinácie, dôležité je, aby vám pri hľadaní ideálnych podmienok v neznámom prostredí niekto pomohol.

A práve o tom je cestovanie s cestovkou, vďaka ktorej si môžete užiť exotickú destináciu plnými dúškami, bez nečakaných prekvapení a starostí.

Cestovanie je vo všeobecnosti jednou z najvzrušujúcejších aktivít, ktorá nám umožňuje objavovať nové kultúry, miesta a zážitky. Problém je v tom, že pre mnohých zaneprázdnených ľudí môže byť plánovanie a organizovanie cesty časovo i finančne náročné, niekedy aj poriadne stresujúce.

V takýchto situáciách je preto dôležité mať “po ruke” spoľahlivého cestovného partnera, ktorý vám pomôže si nezabudnuteľnú dovolenku bez starostí nielen vybrať, ale aj užiť.

GuruTravel je v tomto smere tá najlepšia voľba a my vám prezradíme prečo?

Cestovná agentúra s dlhoročnými skúsenosťami pre vaše cestovanie bez starostí

Gurutravel.sk je renomovanou cestovnou agentúrou, ktorá ponúka komplexné služby pre jednotlivcov aj skupiny túžiace objavovať svet.

Agentúra má v ponuke dovolenky pri mori v 16 destináciách v Bulharsku, na Cypre, v Grécku, Španielsku, Taliansku, Turecku, Egypte, Jordánsku a Tunisku. Celkovo vám však cestovka dokáže nájsť ponuku po celom svete.

A aby bolo vaše pohodlie v týchto nádherných exotických krajinách čo najväčšie a istota cestovky stopercentná, každý rok pred začiatkom sezóny vyráža jednotlivé dovolenkové destinácie osobne precestovať a podrobne v nich jednotlivé a tie najlepšie hotely spoznať či overiť ich kvalitu. Pri výbere a objednávaní dovolenky alebo zájazdu tak máte istotu nielen v najlepšej cene, ale aj kvalite, komforte a príjemnom zážitku.

Nechýbajú ani najobľúbenejšie európske dovolenkové destinácie či luxusné exotickejšie lokality. Pozrieť si môžete aj ponuku výhodných last minute zájazdov. GuruTravel vám tiež zabezpečí poznávacie zájazdy do Maroka, Ománu, Monaka, Írska, na Madagaskar, do Tanzánie, na Jamajku a mnohých iných ďalších exotických aj európskych krajín.

Od pútnických zájazdov a lyžovačiek až po exotické plavby a wellness

Vybrať si s GuruTravel môžete aj pútnické zájazdy do Lúrd, Medžugoria, Libanonu alebo Talianska. Rovnako tak si viete vychutnať aj lyžovačku, eurovíkend alebo kúpele a wellness na Slovensku i v zahraničí.

Okrem toho je možné cez GuruTravel objednať aj plavbu výletnou loďou po Baltiku, Nórskych fjordoch, Stredomorí, alebo navštíviť Emiráty a Perzský záliv, Karibik, Seychely, Maurícius či Strednú Ameriku.

Sme tu pre vás 24/7

Nestíhate po práci bežať do cestovnej agentúry? Nevyhovujú vám otváracie hodiny agentúr a neviete si poradiť s výberom vhodnej dovolenkovej destinácie online? S GuruTravel nič podobné riešiť ani nemusíte.

V agentúre sú pre vás 24 hodín, 7 dní v týždni, stačí iba zavolať, prípadne napísať vaše predstavy  a detaily vysnívanej dovolenky a GuruTravel sa pustí do vyhľadávania.

Dlhoročné skúsenosti v cestovnom ruchu v kombinácii s odborným prístupom a obrovskou ponukou robia z tejto cestovnej agentúry pre výber vašej dovolenky toho najlepšieho spoľahlivého cestovného partnera.

Komplexné služby pre jednotlivcov aj skupiny

V rámci odbornej poradenskej služby poskytuje GuruTravel aj širokú paletu cestovných balíkov, vďaka ktorým vám nič dôležité neunikne. Takéto ponuky zahŕňajú letenky, ubytovanie, stravovanie, prepravu a miestne výlety.

Ak chcete spoznať Viedeň či Budapešť, navštíviť najstaršiu Zoo v Európe, krásny Schönbrunn alebo Rybársku Baštu na hradnom vrchu v Budapešti, nielen cez leto ale aj v čase magických Vianoc nájdete v našej ponuke veľmi obľúbené jednodňové zájazdy.

Spolu so skúsenou sprievodkyňou vám počas nich predstavíme mestá, ktoré dýchajú históriou a očaria malých aj veľkých.

Dovolenka od GuruTravel môže byť taktiež vhodná aj ako darček v podobe príjemného oddychu a zážitku. Na Slovensku alebo v exotike, pri mori alebo v horách, výber už necháme na vás. Dôležité je, že s našimi darčekovými poukážkami vo vami zvolenej hodnote nájdeme to správne riešenie pre každého, teda priateľov, rodinu či známych.

Dôvera a spoľahlivosť: Základný pilier vzťahu s klientmi, ktorý sa vám vyplatí

Dôvera je ďalšou kľúčovou vlastnosťou, ktorú vám agentúra ponúka, pretože si uvedomuje, že cestovanie je dôležitou investíciou a že dôvera je základným pilierom vo vzťahu so spokojnými klientmi.

Ak si preto chcete vybrať a cestovať po svete alebo užívať dovolenku bez starostí, zvoľte si Gurutravel.sk, ktoré je dôveryhodným cestovným partnerom, schopným postarať sa o potreby svojich klientov.

Odbornosť, znalosť destinácií, kvalitné služby a dôraz na dôveru robia z tejto cestovnej agentúry odborníka, na ktorého plecia môžete “hodiť” plánovanie svojho vysnívaného dobrodružstva. Nech už je preto vaša cestovateľská túžba akákoľvek, cestovná kancelária GuruTravel je tu na to, aby vám pomohla objaviť svet a získať nezabudnuteľné zážitky úplne bez starostí.

Vy sa zameriate na zábavu a relaxáciu a GuruTravel sa postará o všetko ostatné.

Zdroj obrázkov:

1.Song_about_summer/Shutterstock.com

2.PeopleImages.com - Yuri A/Shutterstock.com

3.TTstudio/Shutterstock.com

E-mail

Vyberáme

Najvyššia pohyblivá vyhliadka sveta je už otvorená!

Najvyššia pohyblivá vyhliadka sveta je už otvorená!

Najvyššia pohyblivá vyhliadka sveta bola sprístupnená minulý týždeň v Anglickom Brightone a jej výška je slušných 137m. Vyhliadka je navrhnutá rovnakým architektom ako slávne Londýnske oko. British Airways i360, je názov atrakcie postavenej v prímorskom letovisku Brighton, asi hodinu cesty vlakom južne od Londýna.

Cyklistické túry v Portugalsku – ďalšia veľká cyklistická dovolenková destinácia v Európe?

Cyklistické túry v Portugalsku – ďalšia veľká cyklistická dovolenková destinácia v Európe?

Cyklistické túry v Európe sú už dlho skvelým spôsobom, ako prebádať a spoznať náš „starý kontinent“. V roku 2014 vydala Európska cyklistická federácia štúdiu, v ktorej priemysel cyklistických túr na tomto svetadiely ohodnotila na 60 miliárd eur ročne.

Škótsko je maximálne zaujímavá a podmanivá európska exotika

Škótsko je maximálne zaujímavá a podmanivá európska exotika

Zahalená hmlou a mystickými príbehmi! Cestovateľské kino pozýva spoznávať tajomstvá krajiny na severe Britských ostrovov, ktorú preslávili Lochnesská príšera, James Bond,

Toto sú najlepšie dôvody, prečo navštíviť Costa Ricu

Toto sú najlepšie dôvody, prečo navštíviť Costa Ricu

Costa Ricu má na radare asi nejeden cestovateľ, niektorí majú dokonca nutkanie presťahovať sa sem. Bez pochýb sú najväčším lákadlom pralesy, pláže, krásne počasie a leňochody. Ak chcete zažiť to najkrajšie z tejto krajiny, mali by ste tu prežiť niekoľko mesiacov a vychutnať si všetko čo toto úžasné miesto ponúka. Ak vás Costa Rica stále neoslovila, prečítajte si tieto dôvody prečo túto krajinu navštíviť.

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)