Wellness pobyt v horskom hoteli. Prečo a ako vám prospeje?

Wellness pobyt v horskom hoteli. Prečo a ako vám prospeje? - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Človeka to odjakživa ťahá do hôr, pretože mu vždy ponúkali bezpečné útočisko, čerstvú pramenitú vodu, dostatok jedla a viaceré iné zdravotné benefity. A o tom predsa každá luxusná dovolenka je. V tomto prípade je ale pre vás dobrou správou, že za týmto relaxom ďaleko cestovať nemusíte.

Stačí si vybrať vhodnú lokalitu a v nej rezervovať pre pohodlné ubytovanie kvalitný horský hotel Björnson, v ktorom tráviť letnú dovolenku bude obrovská radosť. Poďme sa spoločne o výhodách takejto vysokohorskej rekreácie presvedčiť.

Dovolenka v prírode je balzam na telo i dušu

Žijeme v stále rýchlejšej a vystresovanej spoločnosti. Digitalizácia s globalizáciou posúvajú konkurenčný tlak a optimalizáciu stále ďalej. V konečnom dôsledku tým trpí zamestnanec, ktorý je pod čoraz väčším pracovným tlakom. Na dovolenke treba čo najlepšie obmedziť zadržiavaný stres a dopriať telu oddych, čo nebude na príjemnom wellness pobyte pre dvoch v hoteli Björnson najmenší problém.

Dovolenka v takomto prostredí má tú výhodu, že telo, myseľ a duša sú úplne „ resetované “. Všetko sa opäť prispôsobí prirodzeným rytmom, telo je uzemnené, má trochu slnka a pohybu a pri pohľade na prírodu nemusíte myslieť na prácu.

Dokonalý oddych pre vaše pľúca

Nikde nie je vzduch taký svieži a čistý ako vo vysokohorských oblastiach. Výrazne menej výfukových plynov, jemného prachu a peľu nájdete len vo výškach nad 1000 mnm. A to je veľká  výhoda pre všetkých astmatikov, alergikov alebo všetkých, ktorí chcú uniknúť vzduchu veľkomesta a dopriať oddych nielen mysli, ale aj pľúcam.

Krásne prostredie sa postará o pozitívne emócie

Nesmierne veľkou výhodou dovolenky v horách je aj fakt, že v tomto prostredí nájdete originálne a nádherné scenérie, ktoré môžu byť s profesionálnou optikou značky Zeiss ešte detailnejšie. Nájdite si preto na návštevu takéhoto prostredia čas a určite vám to prospeje.

Dovolenka na horách v sebe spája množstvo výhod naraz a s dobrým spánkom, zdravou stravou a trochou pohybu umožňuje niečo ako všestrannú obnovu.

Zdroj obrázka: RossHelen/Shutterstock.com

E-mail

Vyberáme

Tajomno okolo černobyľskej katastrofy. Cestovateľské kino navštívi mesto duchov

Tajomno okolo černobyľskej katastrofy. Cestovateľské kino navštívi mesto duchov

Skutočný príbeh, ktorý by ani autori sci-fi lepšie nevymysleli! Cestovateľské kino sa vyberie na miesto, ktoré z noci na ráno zmenilo dejiny sveta.

Ako sa dostať na letisko v Budapešti? Prinášame podrobný popis cesty.

Ako sa dostať na letisko v Budapešti? Prinášame podrobný popis cesty.

Podľa oficiálnej stránky bratislavského letiska lieta z nášho hlavného mesta 15 spoločností pravidelne do 30 destinácií. S malými výnimkami sa jedná o európske destinácie či charterové dovolenkové lety.

Luxusné kniežatstvo a 0% daň pre miestnych a azda najznámejšie kasíno, spoznaj Monako!

Luxusné kniežatstvo a 0% daň pre miestnych a azda najznámejšie kasíno, spoznaj Monako!

Monako je prímorskou krajinou nachádzajúcou sa medzi Francúzskom a Talianskom a vládne jej kráľ Albert II. Aj keď je Monako teoreticky krajinou, svojou rozlohou pripomína skôr mesto.

Miesto, kde sa snúbia krásne pláže

Miesto, kde sa snúbia krásne pláže

Leto je obdobím, počas ktorého je už zvykom vo viacerých domácnostiach plánovanie nenáročnej dovolenky. Ako si však vybrať to ideálne riešenie, ktoré vás aspoň na krátky čas prenesie do iného kraja? Ponúkame vám príjemnú inšpiráciu.

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)