Užite si aktívnu dovolenku spojenú s relaxom a účinkami termálnej liečivej vody v Piešťanoch

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Kúpele Piešťany sú známe unikátnym sírnym bahnom a termálnou liečivou vodou od nepamäti. Klasické kúry a wellness procedúry vás pozývajú na relaxačnú a aktívnu dovolenku, ktorú môžete absolvovať v priebehu predĺženého víkendu alebo niekoľkodňovej dovolenky.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo všetko na vás v tomto najkrajšom kúpeľnom meste čaká.

Jeden z najlepších rezortov zdravia za ktorým nemusíte dlho cestovať

V súčasnej náročnej dobe plnej stresu a nečakaných udalostí je naše telo vystavené stresu viac ako kedykoľvek predtým. Nepríjemné na tom celom je, že aj keď možno spočiatku nebolí, časom si na nás svoju nemalú daň vyberie. Jediným riešením je preto odpočinok, v ktorom môžete kombinovať rôzne formy relaxácie.

A práve v Piešťanoch máte na takýto relax ideálne podmienky. Stačí sa na úvod ubytovať v nádhernom Hoteli Park v Piešťanoch a postupne si naplánovať, ktoré procedúry absolvujete a aký typ relaxu na regeneráciu svojho tela využijete.

Profesionálne liečebné kúry od vysokokvalifkovaných lekárov a terapeutov

Práve v meste Piešťany je vďaka bohatému zdroju sírneho bahna a liečivých termálnych prameňov jedinečná miestna koncentrácia mnohých kúpeľných hotelov so širokou ponukou wellness. Aj preto sú nielen u Slovákov, ale aj cudzincov na relax veľmi obľúbené wellness pobyty v Piešťanoch.

Mnohé nové vedecké poznatky dokazujú zreteľné zlepšenie úspešnosti takejto dovolenky, keď sa klasické pasívne aplikácie skombinujú s aktívnou pohybovou terapiou. A práve na jej aplikovanie do praxe je v tomto meste množstvo ideálnych podmienok.

Navyše, kúpele Piešťany dlhodobo spolupracujú s poprednými reumatológmi, aby vám poskytli tie najlepšie liečebno preventívne a rehabilitačné programy.

Takže najvyšší čas prekontrolovať na aute úsporné LED parkovačky a vydať sa za takouto nevšednou a príjemnou dovolenkou, z ktorej sa vrátite dokonale uvoľnení a plní energie.

Zdroj obrázka: NDAB Creativity/Shutterstock.com

E-mail

Vyberáme

Borneo - klenot ázie

Borneo - klenot ázie

Svet je pozoruhodný. Každé jedno miesto ponúka jedinečný druh krásy, ktorý neuvidíte nikde inde. Na svete existuje cca menej ako 200 tisíc ostrovov.

Toto sú naše tipy na najlepšie miesta a pláže na Madagaskare

Toto sú naše tipy na najlepšie miesta a pláže na Madagaskare

Madagaskar je známy najmä svojimi krásnymi a jedinečnými lemurmi a voľne žijúcimi zvieratami. Tento nádherný ostrov však toho ponúka ešte oveľa viac. Je totižto obklopenými atraktívnymi a vzrušujúcimi plážami, ktoré sú plné útesov a všetkých druhov rýb.

Krajina kontrastov, na ktorú vám nestačí len jedna návšteva.

Krajina kontrastov, na ktorú vám nestačí len jedna návšteva.

Cestovateľské kino sa v auguste vyberie do Mexika. Bujaré fiesty, tradičné mariachi, pyramídy s tisícročnou históriou, nezlomná Frida Kahlo, nebezpečné drogové kartely, pôsobivá tradícia Diá de los Muertos, chutné tacos aj legendárna kukurica. Mexiko nesie v sebe mnoho podôb, ktoré sa spolu zlievajú do pestrofarebného cestovateľského sna.

Dôvody, prečo má učenie cudzieho jazyka v zahraničí lepší efekt

Dôvody, prečo má učenie cudzieho jazyka v zahraničí lepší efekt

Jedna vec je naučiť sa teóriu jazyka a študovať slovíčka z učebnice doma, no úplne iná, študovať v zahraničí a tráviť každý deň obklopený prostredím, ktoré vás núti získavať vedomosti v praxi. A zatiaľ čo obe tieto metódy vám môžu pomôcť získať cenné jazykové zručnosti, iba jedna z nich preukázateľne nakopne vaše učenie sa jazykov.

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)