Užite si aktívnu dovolenku spojenú s relaxom a účinkami termálnej liečivej vody v Piešťanoch

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Kúpele Piešťany sú známe unikátnym sírnym bahnom a termálnou liečivou vodou od nepamäti. Klasické kúry a wellness procedúry vás pozývajú na relaxačnú a aktívnu dovolenku, ktorú môžete absolvovať v priebehu predĺženého víkendu alebo niekoľkodňovej dovolenky.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo všetko na vás v tomto najkrajšom kúpeľnom meste čaká.

Jeden z najlepších rezortov zdravia za ktorým nemusíte dlho cestovať

V súčasnej náročnej dobe plnej stresu a nečakaných udalostí je naše telo vystavené stresu viac ako kedykoľvek predtým. Nepríjemné na tom celom je, že aj keď možno spočiatku nebolí, časom si na nás svoju nemalú daň vyberie. Jediným riešením je preto odpočinok, v ktorom môžete kombinovať rôzne formy relaxácie.

A práve v Piešťanoch máte na takýto relax ideálne podmienky. Stačí sa na úvod ubytovať v nádhernom Hoteli Park v Piešťanoch a postupne si naplánovať, ktoré procedúry absolvujete a aký typ relaxu na regeneráciu svojho tela využijete.

Profesionálne liečebné kúry od vysokokvalifkovaných lekárov a terapeutov

Práve v meste Piešťany je vďaka bohatému zdroju sírneho bahna a liečivých termálnych prameňov jedinečná miestna koncentrácia mnohých kúpeľných hotelov so širokou ponukou wellness. Aj preto sú nielen u Slovákov, ale aj cudzincov na relax veľmi obľúbené wellness pobyty v Piešťanoch.

Mnohé nové vedecké poznatky dokazujú zreteľné zlepšenie úspešnosti takejto dovolenky, keď sa klasické pasívne aplikácie skombinujú s aktívnou pohybovou terapiou. A práve na jej aplikovanie do praxe je v tomto meste množstvo ideálnych podmienok.

Navyše, kúpele Piešťany dlhodobo spolupracujú s poprednými reumatológmi, aby vám poskytli tie najlepšie liečebno preventívne a rehabilitačné programy.

Takže najvyšší čas prekontrolovať na aute úsporné LED parkovačky a vydať sa za takouto nevšednou a príjemnou dovolenkou, z ktorej sa vrátite dokonale uvoľnení a plní energie.

Zdroj obrázka: NDAB Creativity/Shutterstock.com

E-mail

Vyberáme

Aká je Indická kuchyňa a čo ochutnať pri návšteve tejto krajiny?

Aká je Indická kuchyňa a čo ochutnať pri návšteve tejto krajiny?

Indické jedlo je po celom svete preslávené tým, že patrí medzi tie, ktoré majú najbohatšiu a najrozmanitejšiu kuchyňu. Najznámejšou z indickej kuchyne je síce karí omáčka, ale táto kuchyňa toho ponúka ešte oveľa viac. Cestovatelia, ktorí navštevujú Indiu, takmer nikdy neodolajú ochutnávke miestnej kuchyne.

Borneo - klenot ázie

Borneo - klenot ázie

Svet je pozoruhodný. Každé jedno miesto ponúka jedinečný druh krásy, ktorý neuvidíte nikde inde. Na svete existuje cca menej ako 200 tisíc ostrovov.

Arabský karibik a krajina pokladov, to je Omán

Arabský karibik a krajina pokladov, to je Omán

O Sultanáte Omán môžeme hovoriť ako o krajine pokladov. Ako jedna z vychýrených dovolenkových destinácií Blízkeho východu priťahuje turistov z celého sveta, ktorí do tejto krajiny prichádzajú na to, aby zažili jej atraktivitu a rozmanitosť zábavy.

Kuriozity Japonska budú hlavným chodom Cestovateľského kina

Kuriozity Japonska budú hlavným chodom Cestovateľského kina

Posledné impérium na svete, v ktorom sa mieša dlhoveká história s cválajúcim pokrokom. Cestovateľské kino vstúpi v utorok 10. septembra v KC Dunaj do krajiny vychádzajúceho slnka, na každom kroku narazia návštevníci na pozoruhodné kontrasty!

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)