Zistite, ktoré možnosti na vás pri návšteve Púchova čakajú

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Súčasná situácia, ktorá obmedzila cestovanie po svete, sa prejavila v tom, že sme si viac začali všímať svoje blízke okolie a krajinu. Zistili sme tak, že aj v našej vlasti máme obrovské množstvo príležitostí na kultúrne vyžitie a príjemný relax. K jednej z takýchto oblastí patrí aj mesto Púchov.

Poďme sa spoločne v stručnosti pozrieť na možnosti, ktoré na vás pri návšteve tejto oblasti čakajú.

Začnite výberom vhodného ubytovania

Pri každom menšom alebo väčšom výlete sa pri spoznávaní krás okolia, pamiatok a atrakcií určite poradne unavíte. Aby ste preto mali z tohto výletu ten najlepší pôžitok a dosť času na spoznanie celého okolia, začnite plánovať svoj výlet s výberom vhodného ubytovania v Púchove. Odporúčame vám Penzión Sisi, v ktorom nájdete pre svoje pohodlie a komfort všetko dôležité!

Zistite, ako vyzerá jedno z najkrajších miest Slovenska

V rokoch 2013 až 2014 získalo mesto Púchov ocenenie „najkrajšieho mesta na Slovensku. Ani po niekoľkých rokoch sa krása, ktorá upútala, z mesta nevytratila. Tak ako každá časť našej rodnej vlasti má svoje neopakovateľné čaro, aj mesto Púchov vám ponúka možnosť pokochať sa jeho krásami, ku ktorým máte blízko z akejkoľvek často Slovenska. Stačí si vybrať pohodlné oblečenie na motorku a vydať sa na cestu.

Užijete si zábavu a spoznáte miestnu históriu

Okrem námestia, na ktorom sa za priaznivej situácie konajú rôzne a mnohé kultúrne podujatia, môžete navštíviť známu priehradu – Vodnú nádrž Nosice a blízke kúpele Nimnica.

Na relax s deťmi je vhodná Marczibányiho záhrada, ktorá bola pôvodne záhradou rodu Marczibányiovcov, s ktorým sa história mesta spájala viac ako 600 rokov. Pre milovníkov histórie je tu zasa Púchovská skala alebo najstarší dom v PúchoveŽupný dom.

Neďaleko Púchova sa nachádza rozhľadňa v obci Dohňany a pamätná izba obce. Aj tu si prídu nielen milovníci histórie na svoje.

Osviežiť a dobiť energiu môžete v nejednej reštaurácii alebo kaviarni a nakúpiť si potrebné veci v nákupných centrách.

Zdroj obrázka: penzionsisi.sk

E-mail

Vyberáme

Kurz angličtiny: Výhoda, ktorú oceníte na každej ceste

Kurz angličtiny: Výhoda, ktorú oceníte na každej ceste

Radi cestujete? V tom prípade určite viete, že bez znalosti cudzieho jazyka to bude oveľa náročnejšie a nepríjemné. Schopnosť ovládať cudzí jazyk má pri cestovaní svoje obrovské výhody a my vás s nimi v našom článku zoznámime.

Nevynechaj tieto turistické atrakcie v New Yorku

Nevynechaj tieto turistické atrakcie v New Yorku

New York je jednou z najobľúbenejších turistických atrakcií na celom svete. Bolo by vcelku fér povedať, že New York je dokonca väčší ako samotný život. Takmer každý aspekt tohto nádherného mesta sa dotýka dokonalosti. New York je dobre známy vďaka svojim priateľským ľuďom, modernému životnému štýlu, kultúrnemu významu, turistickým atrakciám a hrám na Broadwayi.

Afganistan - adrenalínové dobrodružstvo

Afganistan - adrenalínové dobrodružstvo

Afganistan, vojnou zmietaná krajina. Môžno práve preto ostáva čaro tejto moslimskej krajiny prekryté hrôzou z terorizmu a násilia. No aj napriek tomu, sa Afganistan môže pochváliť čoraz väčšej popularite medzi cestovateľmi.

Najlepšia výbava pre poľovníkov a ich nové zážitky v prírode

Najlepšia výbava pre poľovníkov a ich nové zážitky v prírode

Poľovníctvo obľubujú státisíce našich krajanov. Tento skutočne mužný koníček temperuje postavu, umožňuje vám cítiť blízkosť prírody a dostať potrebnú dávku adrenalínu. Vždy je to však spojené s nepohodou, pretože treba veľa chodiť, či dokonca behať, znášať uštipnutie komárom a iné rany osudu.

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)